Club Directory & Contact

ID# Club President Internal External Map Meeting Day and Time
99 Abbotsleigh Interact (Interact) Website Map na
18004 Balgowlah Roger Gray Website Map Tuesday 6.15 PM
18006 Beecroft Greg Keighran Website Map Monday 6:30 PM
24129 Belrose Shane Broekman Website Map Tuesday 7:00 PM
18007 Berowra Peggy Sanders Website Map Second and Fourth Wednesdays 6.30pm
18056 Blackheath Larry Howard Website Map Thursday 6:30 PM
99 Brisbane Waters College Interact (Interact) Map Alternate Tuesdays
18008 Brookvale Ron Allars Website Map Every 2nd and 4th Thursday in the month at 12.30pm for 12.50pm
18009 Carlingford Trish Wetton OAM Website Map Tuesday 6:45 PM
18010 Castle Hill Raymond Danam Website Map Wednesday 6:30 PM
18061 Central Blue Mountains Steve Cookson, Ava Emdin Website Map Wednesday 06:30 PM
18011 Chatswood Brian Townsend Website Map Wednesday 6:00 PM
82882 Chatswood International John Zhang Map 7:30pm (Meeting on Second Tuesdays)
23138 Chatswood Sunrise Andrew Chew Website Website Map Friday 07:00 AM
18012 Crows Nest Sue Raveane Website Map Monday 12:30 PM
18051 Dee Why Warringah Liz McDougall Website Map Tuesday 7:00 PM
18014 Dural George Truelove Website Map Tuesday 6:30 PM
18015 East Gosford Dave Tanare Map Wednesday 6:30 PM
18020 Eastwood-Gladesville Kamal Ramchandani Website Map Monday 6:30 PM
84132 E-Club of Greater Sydney Oscar Enyinnaya Akparanta Website Website Map First Sunday of month and 3rd Monday at 8:00 pm online
18017 Epping Bruce Jacob Website Map Monday 6:30 PM
31681 Erina Graeme Peters Website Map Tuesday 7:00 PM
18018 Frenchs Forest Winston Horne Website Website Map Monday 6:30 PM
18019 Galston Knox Geelan Website Map !st and 3rd Tuesdays each month
29548 Glenhaven Mentie Knowles Website Map Tuesday 6:30 PM
18021 Gosford Robert Thomas Website Website Map Thursday 6:15 PM
79691 Gosford City Monique Cardon Website Map 7:00am for a 7:30am prompt start
18022 Gosford North Mark Leary Website Website Map We meet Mondays at 6.15pm fellowship from 5.45 pm
18023 Gosford West Kellie McNAMARA Website Website Map Thursday 12:30 PM
99 Hawkesbury Rotaract (Rotaract) Map 7pm at - First and Third Thursdays Monthly at the Club
99 Henry Kendall High Interact (Interact) Website Map na
15 Hills Rotaract (Rotaract) Website Map 7.30pm 2nd & 4th Wednesday - Email:hillsrotaract@gmail.com
18024 Hornsby District Simon Bryan Website Map Monday 6:30 PM
18026 Hunters Hill Michael Parsons Website Map Wednesday 6:30 PM
99 James Ruse High Interact (Interact) Website Map na
26195 Kariong/Somersby Gregory Burke Map Friday 07:30 AM
18069 Katoomba Maralyn Arnott Website Map Monday 6:00 PM
18027 Kenthurst Kathy Bray Website Website Map Monday 6:30 PM
18028 Kincumber Lillias Bovell Website Map Monday 6:30 PM
18029 Ku-ring-gai Joy Newling Website Map Monday 6:30 PM
18070 Kurrajong North Richmond Mary Kinnon Website Map Tuesday 6:30 PM
18030 Lane Cove Hazel McNamara Website Website Map Tuesdays 6.15 pm for 6.45 pm
18031 Lindfield Michael Shepherd, John Hepburn Website Map Monday 6:30 PM
18058 Lower Blue Mountains Michelle Fisher Website Map Tuesday 7:00 PM
99 Lower North Shore Rotaract (Rotaract) Website Map 7.30pm First & Third Wednesday - email lnsrotaract@gmail.com
73698 Macquarie Park Trina Phillips Website Map Tuesday 7:15 AM
99 Macquarie University Rotaract (Rotaract) Website Map 6.30pm every 2nd Wednesday
18032 Manly Douglas Miller, Susie Morgan Website Website Map Tuesday 7:00 AM
18033 Mosman Halyna Koscharsky Website Map Tuesday 12:30 PM
99 Narara Valley High Interact (Interact) Website Map na
29820 Nepean Peter Quirk Website Website Map Monday 7:00 AM
30374 North Rocks Mervyn Tilden Map Monday 6:45 PM
18040 North Ryde Pamela Wood Website Website Map We meet every 1st, 2nd & 3rd Friday of the month 7:30-8:30AM
18035 North Sydney Ross Waugh Website Map Thursday 12:30 PM
24094 North Sydney Sunrise Allan Coates Website Map Tuesday 07:00 AM
21474 Northbridge Ranald Stewart Website Website Map Tuesday 6:00 PM
99 Northern Beaches Rotaract (Rotaract) Website Map 2nd & 4th Mondays, 6.45pm
18047 Northlakes Toukley Roshni Sinha Website Map Refer to club website for details
55322 Norwest Sunrise, Bella Vista Jeremy Carter Website Map Thursday 7:20 AM
18036 Pennant Hills Adrian Bell Website Website Map Monday 6:30 PM
18079 Penrith John Scott Website Map Monday 7:00 PM
18085 Penrith Valley Robyn Burton Website Map Wednesday 6:30 PM
99 Pymble Ladies' College Interact (Interact) Website Map na
18081 Richmond John Baker Map Monday 6:30 PM
27149 Roseville Chase Richard Green Website Website Map Every Second and Fourth Tuesday of the Month, 6.30 pm
82677 Rouse Hill Map Thursdays at 7:15pm: 1st & 3rd Club Mtg, 2nd Board Mtg, 4th Social Off-site
18039 Ryde Bob Kaye-Smith Website Map Tuesday 6:30 PM
99 Ryde E-Club Anthony Robertson Website Map Wednesday 09:00 AM
22213 Springwood Margaret Bell Website Website Map Monday 6:30 PM
18041 St Ives Russell Crofts, Harold Morgan Website Website Map Wed 14Nov18 at 7:30pm
99 St Ives High School Interact (Interact) Website Map na
18044 Terrigal Greg Hooper Website Website Map Thursday 6:00 PM
18045 The Entrance Robin Hearder Website Map Tuesday 6:00 PM
18005 The Hills-Kellyville Fran Broadbent Website Map Monday 6:15 PM
85962 The Ponds Alexander Hughes Website Map 1st, 3rd & 5th Sunday 4pm-5pm
18046 Thornleigh Richard Hobson Website Website Map 1st & 3rd Thursday at 7am
18048 Turramurra Parry Monckton Website Map Tuesday 6:15 PM
18049 Umina Beach Paul Quinn Website Map Wednesday 6:15 PM
55795 Upper Blue Mountains Sunrise Michael Small Website Map Tuesday 7:15 AM
18037 Upper Northern Beaches Simon Masman Website Map Wednesday 7:00 PM
18050 Wahroonga Stuart Armstrong Website Website Map Wednesday 7:15 AM
24480 West Pennant Hills & Cherrybrook Colin Sharpe Website Map Monday 07:00 PM
18087 Windsor Colin Mitchell Website Map Wednesday 6:30 PM
18052 Woy Woy Jayne Mote Website Map
Tuesday at 6.00pm for 6.30pm
18053 Wyong Tuggerah Wayne Ballard, Mark Simpson Website Map Monday 6:00 PM