Club Directory & Contact

ID# Club President Internal External Map Meeting Day and Time
3340 Albion Shelley Mawhorter Map Thursday 12:00 PM
3341 Angola Bobbi Grill Website Map 1st & 3rd Wed @ Noon
3342 Anthony Wayne Kyle Farmer Website Website Map Wednesday 11:45 AM
3343 Auburn Diann K. Hines Map 1st and 3rd Tues. of each month at 12:00
3344 Berne Andrew Flueckiger Map Thursday 12:00 PM
3345 Bluffton Andy Ault Website Website Map Tuesday 11:45 AM
3346 Boswell Debbie Wesley Website Website Map Regular 6 pm at Dallas Pizza; First Thursday 6:30 am at Farmers and Merchants Bank; No meeting 5th Thursday
3347 Butler Larry Yoder Map Thursday 12:00 PM
3348 Chesterton-Porter Tom Archbald Website Website Map Tuesday 11:45 AM
3349 Churubusco Austin Papenbrock Website Map Tuesday 12:00 PM
3350 Columbia City Austin Fergusson Website Map Tuesday 12:00 PM
22489 Concord Gerald Straw Website Map Every 5th Wednesday, we meet at Faith Mission at 801 Benham in Elkhart. Otherwise, every Wednesday at Noon
3351 Crown Point Corey Liss Website Website Map Wednesday 12:10 PM
3352 Decatur Kelly Sickafoose Map Thursday 12:00 PM
3353 Delphi Jack Cross Website Website Map Tuesday 12:05 PM
3366 Demotte-KV Bob Jonkman Website Website Map Monday 11:45 AM
3355 Elkhart Peter Norton Website Website Map Monday 12:00 PM
27163 Elkhart Morning Burne Miller Website Website Map Thursday 7:00 AM
3356 Fort Wayne David Bennett Website Website Map 11:30 AM Lunch Served; Meetings 12-1 PM
3357 Fowler Jack Duncan Website Website Map Wednesday 12:00 PM
88876 Frontier Marty Cotterman Map 2nd and 4th Wednesday 12 PM
3358 Garrett Thomas E. Drzewiecki Map Tuesday 12:00 PM
3359 Gary Joyce Davis Website Website Map First & Third Thursday of each month
3360 Goshen Sharon Risser Website Website Map Friday 12:00 PM
27164 Granger Sunrise Brian Krol Website Website Map Wednesday 7:00 AM
3361 Griffith Michelle Guglielmo Map Thursday 12:15 PM
3362 Hammond Dave Mays Website Website Map Tuesday 12:00 PM
3363 Highland Richard Underkofler Website Map Wednesday 12:15 PM
3365 Huntington Cindy Krumanaker Website Website Map Tuesday 12:00 PM
3367 Kendallville Christopher Jansen Map Tuesday 6:15 PM
3368 Kentland John Cook Website Website Map Tuesday 12:00 PM
3370 LaGrange Mike Frost Website Map 1st and 3rd Mondays
3371 LaPorte Brett Binversie Website Website Map Monday 12:00 PM
3372 Ligonier Frank Tijerina Map Tuesday 7:00 AM
3373 Logansport Mike Stajduhar Website Map Monday 12:00 PM
87518 Lowell John Watts Map Monday 6:00 PM
3375 Merrillville Micki Pawlowski Website Map Wednesday 12:15 PM
3376 Michigan City Marty Corley Website Website Map Thursday 11:45 AM
3377 Mishawaka Jim Hummer Website Map The 2nd & 4th Mondays of each month
3378 Monticello Debbie Conover Website Map Friday 12:00 PM
3379 Munster Jorge Benavente Website Website Map Tuesday 12:00 PM
3380 Nappanee Jordan Adams Map Wednesday 12:00 PM
3381 North Manchester Joel Eikenberry Website Website Map Thursday 11:45 AM
24333 Otterbein Lise Maddox Map Wednesday 12:00 PM
3382 Peru Ruth Fuchs Map Tuesday 12:00 PM
3383 Plymouth Craig Wilson Map Monday 12:00 PM
3384 Portage Maria Galka Website Website Map Tuesday 12:00 PM
3385 Rensselaer Johnny Balvich Website Map Tuesday 12:00 PM
3386 Rochester Steven Metzger Website Map Tuesday 7:00 AM
3387 Roseland Joseph (Joe) Maloney, PHF Website Website Map Thursday 11:45 AM
21988 Schererville Randy Gootee Website Website Map Tuesday 12:00 PM
3388 South Bend Heather Goralski Website Website Map Wednesday 12:00 PM
87599 Summit City South Lisa Worrell Website Map First Friday (12 noon) - Program, Second Friday (12 noon) - Committee Work, Third Friday (12 noon) - Club Assembly
3390 Syracuse-Wawasee Dave Colquitt Map Tuesday 12:00 PM
3391 Valparaiso Doug Mogck Website Map Monday 12:15 PM
3392 Wabash Josh Petruniw Website Map Monday 12:00 PM
3393 Warsaw Chad Miner Website Map Friday 12:00 PM
Website Sponsors