Club Directory & Contact

ID# Club President Internal External Map Meeting Day and Time
99 Abbotsleigh Interact (Interact) Website Map na
18004 Balgowlah John O'Brien Website Map 1st and 3rd Tuesdays of the month at 6:15pm
18006 Beecroft Johanna Johns Website Map Monday 6:30 PM
24129 Belrose Shane Broekman Website Map Tuesday 06.30 pm
18007 Berowra Trevor Bailey Website Map Second and Fourth Wednesdays 6.30pm
18056 Blackheath Barry Taylor Website Map Thursday 6:30 PM
90295 Brisbane Water Peter Mote Website Map 1st Thursday - a) Coffee Meeting 9.30am & 3rd Thursday 6.30pm
99 Brisbane Waters College Interact (Interact) Map Alternate Tuesdays
18008 Brookvale James Hatfield Website Map Every 2nd and 4th Thursday in the month at 12.30pm for 12.50pm
18009 Carlingford Philip Newall Website Map Tuesday 6:15 PM
18010 Castle Hill Raymond Danam Website Map Every 2 weeks on Wednesdays at 6.30pm
18061 Central Blue Justine Murphy Website Map Every Wednesday from 6:30pm
18011 Chatswood Peter Kindred, Tony Basten AO Website Map Wednesday 6:00 PM
82882 Chatswood International Matthew Wu Map 6:30pm (Meeting on Second Tuesdays)
23138 Chatswood Sunrise David Perabo Website Website Map Friday 07:00 AM
18012 Crows Nest Mark Staples Website Map Monday 12:30 PM
18051 Dee Why Warringah Liz McDougall Website Map Tuesday 7:00 PM
18014 Dural Mark Buckingham Website Map Every 2nd and 4th Tuesday of the Month, 6:30pm
18015 East Gosford Rod Chippindale Map Wednesday 6:30 PM
18020 Eastwood-Gladesville Mark Rosenberg, Safar Sarmed, Kamal Ramchandani Website Map Monday 6:00 PM
84132 E-Club of Greater Sydney Kian Safaei Website Website Map First and Third Sundays of each Month at 8:00 pm online
18017 Epping Chris O'Brien Website Map Monday 6:00 PM
31681 Erina Graeme Peters Website Map Tuesday 7:00 PM
18018 Frenchs Forest Winston Horne Website Website Map Monday 6:30 PM
18019 Galston Knox Geelan Website Map !st and 3rd Tuesdays each month
29548 Glenhaven Jan Duffy OAM Website Map Tuesday 6:30 PM
18021 Gosford Bob Thomas Website Website Map Thursday 6:15 PM
79691 Gosford City Francine Sultana Website Map 7:00am for a 7:15am prompt start
18022 Gosford North Mark Leary Website Website Map Monday 06:15 PM
18023 Gosford West Greg Elsey Website Website Map Thursday 12:30 PM
99 Henry Kendall High Interact (Interact) Website Map na
91045 Hills Rotaract (Rotaract) Website Map 7.00pm 2nd & 4th Thursday
18024 Hornsby District Dennis Hogan Website Map Monday 6:00 PM
18026 Hunters Hill Michael Parsons Website Map Wednesday 6:30 PM
99 James Ruse High Interact (Interact) Website Map na
26195 Kariong/Somersby Gregory Burke Map Friday 07:30 AM
18069 Katoomba Phil Hammon Website Map First Monday of the Month
18027 Kenthurst Victoria Burakowski Website Website Map Monday 6:30 PM
18028 Kincumber Sandy Hunt-Sharman Website Map Monday 6:30 PM
18029 Ku-ring-gai Bob Elsworth Website Map Monday 6:30 PM
18070 Kurrajong North Richmond Paul ROGERS Website Map Tuesday 6:30 PM
18030 Lane Cove Stephen Miller Website Website Map Tuesdays 6.15 pm for 6.45 pm
18031 Lindfield Trish Barrett Website Map Monday 6:30 PM
18058 Lower Blue Mountains John Van Der Meer Website Map Tuesday 6:30 PM
73698 Macquarie Park Lydia Scuglia Website Map Tuesday morning breakfast meeting from 7.15am - 8.30am (no meeting after long weekend)
99 Macquarie University Rotaract (Rotaract) Website Map 6.30pm every 2nd Wednesday
18032 Manly Ken Hopley Website Website Map Tuesday 06:30 AM
18033 Mosman Graeme Robinson Website Map Tuesday 12:30 PM
99 Narara Valley High Interact (Interact) Website Map na
29820 Nepean Peter Quirk Website Website Map Monday 7:00 AM
30374 North Rocks Mervyn Tilden Map 1st and 3rd Monday of each month at 6:15 for 6:45pm
18040 North Ryde Mak Khalil Website Website Map We meet every 1st, 2nd & 3rd Friday of the month 7:15-8:15AM
18035 North Sydney Lily Clarke Website Map Thursday 12:30 PM
24094 North Sydney Sunrise Allan Coates Website Map Tuesday 07:00 AM
21474 Northbridge Peter Antaw Website Website Map Tuesday 6:00 PM
99 Northern Beaches Rotaract (Rotaract) Website Map 2nd & 4th Mondays, 6.45pm
18047 Northlakes Toukley Maurie Schokman Website Map Fortnightly 1st and 3rd Wednesdays of each month or refer to website for any changes.
55322 Norwest Sunrise, Bella Vista Alex Hezari Website Map Thursday 7:20 AM
18036 Pennant Hills Jim Fraser Website Website Map Wednesday 6:00 PM
18079 Penrith Trevor Hall Website Map Monday 7:00 PM
18085 Penrith Valley Andrew Mizzi Website Map Wednesday 6:30 PM
99 Pymble Ladies' College Interact (Interact) Website Map na
18081 Richmond Mick Skinner Map Monday 6:30 PM
27149 Roseville Chase Richard Green Website Website Map Every Second and Fourth Tuesday of the Month, 6.30 pm
18039 Ryde Alan Oertel Website Map Tuesday 6:00 PM
22213 Springwood Dave Rayner Website Website Map Monday 6:30 PM
18041 St Ives Russell Crofts Website Website Map Wednesday 16th October 6:30PM for 7PM
99 St Ives High School Interact (Interact) Website Map na
18044 Terrigal Mary Crammond Website Website Map Thursday 6:00 PM
18045 The Entrance Clive Denmark Website Map 1st & 3rd Tuesdays at 6.00 pm
18005 The Hills-Kellyville Fran Broadbent Website Map Monday 6:15 PM
85962 The Ponds Alexander Hughes Website Map 1st, 3rd & 5th Sunday 3.30pm - 4.30 pm
18046 Thornleigh Richard Hobson Website Website Map 1st & 3rd Thursday at 7am
18048 Turramurra Parry Monckton, Rob Byrne, Pam Pritchard Website Map Tuesday 6:15 PM
18049 Umina Beach Rouel Vergara Website Map Wednesday 6:15 PM
55795 Upper Blue Mountains Sunrise Paul Campbell Website Website Map Tuesday 7:15 AM
18037 Upper Northern Beaches Liz Lovell Website Map Wednesday 7:30 PM
18050 Wahroonga Doug Reid Website Website Map Wednesday 7:15 AM
24480 West Pennant Hills & Cherrybrook Keith Ball Website Map Monday 07:00 PM
18087 Windsor Barry Kennedy Website Map Wednesday 6:00 PM
18052 Woy Woy Don Tee Website Map
Tuesday at 6.00pm for 6.30pm
18053 Wyong Tuggerah Torben Nielsen Website Map Monday 6:00 PM